Nord
tenis dla początkujących i zaawansowanych

  Specjalizujemy się w organizacji wypoczynku dla zielonych szkół, kolonii, obozów sportowych (głównie tenisowych) i wycieczek. 
  Zakwaterowanie uczestników w pokojach 3,4,5 - osobowych .
  W razie niepogody możliwość organizacji zajęć i turniejów w hali sportowej w Łebie.
  Możliwość pełnego wyżywienia.
  Dodatkowo istnieje możliwość dojazdu nad morze lub do Łeby meleksem.

 • Kontakt
 • Dodatkowe informacje

   W cenie pobytu oferujemy trzy posiłki dziennie serwowane w formie bufetu szwedzkiego w naszej jadalni oferującej wyśmienite dania kuchni polskiej i regionalnej dostosowanej do potrzeb najmłodszych uczestników. Specjalnie na życzenie naszych gości dopasowujemy menu dla największych niejadków. W przypadku występowania jakichkolwiek reakcji lub objawów alergicznych dzieci oraz wszelkich innych wymogów dotyczących jedzenia, po wcześniejszym zgłoszeniu tego faktu jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa potrzeb (dopłata do diety).

   Dodatkowo istnieje możliwość dojazdu nad morze meleksem, kolejką, autobusem, który zapewniamy po wcześniejszym zgłoszeniu. W przypadku zaplanowanego przez grupę dnia plażowego wszelkie posiłki będą zapewnione w naszym drugim obiekcie w bliskiej odległości od plaży. 

   UWAGA: Uczestnicy obozów mają ograniczony dostęp do internetu WiFi ze względu na brak możliwości kontroli bezpiecznego surfowania po sieci.